Young Stars Festival 2017 – przeszedł do historii!

Zakończyła się czwarta edycja Young Stars Festival, czyli największego wydarzenia tworzonego dla młodych ludzi i przez młodych ludzi.
Young Stars Festival to niewątpliwie największe wydarzenia dla młodych ludzi i impreza, na której jest skumulowana najlepsza muzyka teenagerska! Podczas tegorocznej edycji zobaczyliśmy najważniejsze gwiazdy młodego pokolenia, a line up zasilono aż czteroma zagranicznymi gwiazdami, obok których wystąpili również polscy idole nastolatków, a co ważne usłyszeliśmy największe hity internetu!

Jak co roku show było pełne niespodzianek. Publiczność licząca ponad 5000 ludzi, mogła podziwiać pokazy taneczne przygotowane przez Young Stars Dance na czele, którego stoją Kasia i Mateusz Markiewicz. Między koncertami byliśmy świadkami wywiadów na żywo, a wyjątkowym zaskoczeniem była rozmowa z Tilly Devries, która jeszcze nie zaczęła swojej kariery muzycznej, ale już kochają ją setki tysięcy nastolatków w Polsce. Oprócz tego mogliśmy dowiedzieć się od Tedego, jak odbiera atmosferę panującą na festiwalu oraz zapytać Sylwie Przybysz jak wspomina poprzednie edycje imprezy.

 

Nie zabrakło również rozdania nagród Young Stars Awards, które zostały wręczone w tym roku, aż w dziewięciu kategoriach:
– Debiut Roku Polska-Weronika Juszczak (wręczający SMAV)
– Artystka Roku Polska-Sylwia Lipka (wręczający DG)
-Artysta Roku Polska-Jeremi Sikorski (wręczający THOR)
– Teledysk Roku-Sylwia Przybysz i Artur Sikorski za teledysk do utworu „Nie Poddam Się” (wręczająca Kasia Markiewicz – Young Stars Dance)
– Forever Young-Remo (wręczający TEDE)
-Przebój Roku- Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi Sikorski, Artur Sikorski za utwór „Spełniaj Marzenia” (Wręczający Remo)
– Debiut Roku Zagranica- Johnny Orlando (wręczająca Olciiak)
– Artysta Roku Zagranica – Bars And Melody (wręczający Remo i Magda Ciesielska)
– Album Roku – Dawid Kwiatkowski (wręczający Marcin Kowalski)

Wystąpili:
International Stage:
– Bars And Melody , Lukas Rieger, Marcus&Martinus, Johnny Orlando

Polish Stage:
– Dawid Kwiatkowski, Jeremi & Artur Sikorski, Sylwia & Olga Przybysz, Sylwia Lipka, Weronika Juszczak, Dominika Sozańska oraz Bartek Kaszuba

Forever Young:
-TEDE