NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA –  

 YOUNG STARS FESTIVAL 2018 

 

– BILETY –

 

Gdzie mogę kupić bilety na YSF 2018?

Bilety sprzedawane są na stronie internetowej: www.ebilet.pljako bilety elektroniczne oraz w Salonach Empik w całej Polsce. Bilety sprzedawane są po cenie wydrukowanej na bilecie.

 

Czy można będzie kupić bilet w dniu Young Stars Festival?

Organizator przewiduje ograniczoną pulę biletów, które będzie można nabyć w dniu koncertu. Jednak w przypadku wyprzedania Festiwalu na długo przez wydarzeniem może wpłynąć na zmianę decyzji.

 

Czy bilet na BACKSTAGE daje 100%  pewności na spotkanie artystów i spędzenia z nimi czasu?

Tylko i wyłącznie bilety MEET&GREET dają 100% pewność kontaktu z artystami. Bilety BACKSTAGE zapewniają wejście na BACKSTAGE (za wyjątkiem garderoby i pomieszczeń technicznych). Tylko i wyłącznie od artysty przebywającego na backstage’u zależy czy będzie kontaktował się z fanami i spędzał czas w tej strefie.

 

Czy bilety GOLDEN, DIAMOND i BACKSTAGE mają osobne wejście?

Tak, dla osób posiadających bilety GOLDEN, DIAMOND i BACKSTAGE będzie uruchomione osobne wejście na teren festiwalu

 

Można już rezerwować bilety na YSF 2019?

Na chwilę obecną skupiamy się na organizacji Young Stars Festival 2018 czy Young Stars Camp oraz innych projektach Young Stars.

 

– MEET&GREET –

 

Mam bilet Meet&Greet, czy wejdę z nim na koncert?

Należy pamiętać, że bilet na M&G nie jest biletem wstępu na teren wydarzenia i ważny jest tylko z biletem festiwalowym YSF2018. Osoby, które nie mają biletów na festiwal muszą się w nie zaopatrzyć.

 

O której powinnam zjawić się na spotkanie Meet&Greet?

Na spotkanie Meet&Greet wystarczy przyjść ok.  20 min. przed planowaną godziną spotkania.

 

O której odbywają się spotkania Meet&Greet?

Godziny spotkań są podane na zakupionych biletach i są to godziny rozpoczęcia spotkań. Bramy otwieramy ok. 8:45 i w pierwszej kolejności wpuszczane są osoby, które mają spotkania o 9:00. Spotkania będą odbywać się w trzech salach. 

 

 

Czy jeśli mam M&G o godzinie 9:00 to mogę wyjść i wrócić dopiero na koncert?
Nie. Bilet wstępu jest biletem JEDNORAZOWYM. Opuszczając Torwar po spotkaniu z artystą, Twój bilet festiwalowy straci ważność.

 

Czy mogę kupić więcej niż jeden bilet Meet&Greet?

Tak. Uczestnik może kupić dowolną liczbę biletów Meet&Greet. Jeżeli wybrane spotkania są o tej samej godzinie należy poinformować obsługę sali o tym, że o tym samym czasie ma się inne spotkanie, aby mieć pierwszeństwo w kolejce.


Co daje bilet Meet&Greet?

Bilet Meet&Greet zapewnia spotkanie z wybranym artystą, na którego zakupiło się bilet oraz pamiątkowe zdjęcie, które pojawi się w ciągu 24h po spotkaniu na stronie internetowej www.foto.youngstars.plPrzypominamy – bilet Meet&Greet jest ważny tylko dla 1 osoby.

 

Czy jeden bilet Meet&Greet może być wykorzystany przez grupę?

Bilet Meet&Greet jest ważny tylko dla 1 osoby. Jeżeli grupa np. 10 osób chce wykonać grupowe zdjęcie to każda osoba musi posiadać własny, dodatkowy bilet Meet&Greet. (grupowe zdjęcie 10 osób = 10 biletów Meet&Greet)

 

Czy mogę nagrywać video podczas spotkania Meet&Greet?

Decyzja dot. nagrywania filmów zależy od danego artysty i managementu. Indywidualne zasady dotyczące spotkania Meet&Greet będą podawane krótko przed spotkaniami.

 

Czy będą jeszcze dostępne bilety Meet&Greet, które są obecnie niedostępne?

Organizator nie przewiduje dodatkowej puli biletów na wyprzedane spotkanie.

 

Wygrałam bilet Meet&Greet w konkursie czy muszę posiadać bilet festiwalowy?

Tak. bilet M&G nie jest biletem wstępu na teren wydarzenia i ważny jest tylko z biletem festiwalowym YSF2018. Osoby, które nie mają biletów na festiwal muszą się w nie zaopatrzyć. Dotyczy również osób, które wygrają bilety na spotkania z ambasadorami.

 

Czy mogę kupić bilet na spotkanie z amabsadorami?

Bilety na specjalne, limtowane spotkania z ambasadorami można tylko i wyłącznie wygrać w konkursach przeprowadzanych na ich social mediach, konkurs trwa do 27.07.2018.

 

– REGULAMIN –

 

Kupiłem/-am bilet dla mojego dziecka na YSF, ale jest niepełnoletnie. Czy rodzic (osoba dorosła/opiekun) wchodzi za darmo czy musi również nabyć bilet?

Warunkiem wpuszczenia uczestnika w wieku od 4 do 11 roku życia na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej POSIADAJĄCEJ bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni uczestnik przez cały okres trwania Young Stars Festival.
Natomiast uczestnik imprezy w wieku od 12-18 lat musi posiadać przy sobie pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie imprezy (pkt 27 oraz 28 regulaminu).

 

Gdzie znajdę wzór zgody rodzica na uczestniczenie w imprezie?

Wzór zgody znajduje się na naszej oficjalnej stronie www.ysf.youngstars.pl(w dziale: Informacje Organizacyjne). Zgoda może być wydrukowana lub pisana ręcznie – ważne, by po prostu była!

 

Czego nie wolno wnosić?

Ograniczenia znajdziecie w naszym regulaminie, mówi o tym pkt 7, 8 oraz 9. Należy pamiętać, że zabronione jest wnoszenie SELFIE STICKOW, STRZELAJĄCYCH KONFETTI oraz FLAG/PLAKATÓW/BANERÓW większych niż 1m2.

 

Czy można robić zdjęcia lub kręcić filmy podczas festiwalu?

Organizator zabrania wnoszenia SELFIE STICKÓW, KAMER lub innego rodzaju SPRZĘTU NAGRYWAJĄCEGO AUDIO-VIDEO lub APARATU FOTOGRAFICZNEGO Z WYMENNĄ OPTYKĄ, z wyłączeniem amatorskich aparatów kompaktowych i cyfrowych o matrycy do 7MPix .

 

Czy można wnosić jedzenie i napoje?

Pkt  8 regulaminu ppkt g) zabrania wnoszenia żywności i napojów nabytych poza terenem imprezy. Organizator ma prawo do odmowy wstępu na teren YSF osobie, w przypadku próby wniesienia.

Wyjątek stanowią przypadki, w których stan zdrowotny poświadczony odpowiednim dokumentem, wymaga posiadanie przy sobie napoju bądź przekąski (np. cukrzyca, padaczka).

 

Czy można wnosić swoje jedzenie?
Zgodnie z regulaminem, obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia własnych napojów oraz jedzenia. Na  miejscu można zakupić napoje i jedzenie.

 

– FESTIWAL –

 

Jaki jest planowany czas trwania koncertu, czy będzie można wejść później lub wyjść z niego wcześniej?

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 14:00 a rozpoczęcie Imprezy o 15:00, natomiast zakończenie planowane jest na godzinę 23:00. Na teren Young Stars Festival można wejść oraz opuścić go o dowolnej godzinie, lecz trzeba pamiętać, iż bilet na festiwal jest JEDNORAZOWY (kiedy opuścisz Torwar, nie wejdziesz ponownie do środka).

 

Czy wiadomo, o której godzinie zagra dany artysta?

Szczegółowy harmonogram Young Stars Festival zostanie podany bliżej wydarzenia. Zazwyczaj jest to ok. tydzień wcześniej.

 

Gdzie będą moje miejsca, czy są siedzące?

Miejsca siedzące znajdują się w strefie BE YOUNG STAR, do której dostęp ma każdy posiadacz jakiegokolwiek biletu YSF 2018. Ale czy idziemy na koncert po to by siedzieć? 😉 Pamiętajcie, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa 🙂

 

Czy będzie można spotkać się z Artystami i zrobić z nimi zdjęcie?

Zwracamy uwagę, że 100% pewność spotkania i zrobienia zdjęcia z Artystą zapewniają bilety Meet&Greet. Należy pamiętać, że bilet na M&G ważny jest tylko z biletem festiwalowym na YSF 2018.  Jednak jest szansa, że może uda się gdzieś złapać swojego idola  😉

 

Jak znajdę swoje wejście na festiwal?

Każde wejście jest jasno oznaczone wielką tabliczką z nazwą rodzaju biletu. Dodatkowo obsługa komunikuje, w którą kolejkę należy się ustawić.

 

INNE

 

Czy w Torwarze znajdują się toalety i szatnie?

Tak, znajdują się zarówno szatnie jak i toalety .

 

Czy szatnia i toalety w Torwarze są płatne?

Zarówno szatnie jak i toalety są całkowicie bezpłatne!

 

Czy będzie można kupić coś do jedzenia?
Tak, Torwar obsługiwany jest przez firmę gastronomiczną, która prowadzi swoje stoiska.

 

Planujecie jeszcze YSOT w tym roku? Jeśli tak, to kto na nich zagra?

Na chwilę obecną skupiamy się w pełni na YSF 2018 by zapewnić Wam niezapomnianą dawkę wrażeń. A co będzie dalej…? Zobaczymy! J