Trwa Young Stars Festival 2018! Zobaczcie, co już za nami!

Warszawski Torwar został opanowany przez muzyczne gwiazdy i ich fanów! Od kilku godzin trwa Young Stars Festival 2018! Za nami już kilka występów, ale przed nami jeszcze mnóstwo atrakcji!

Wszystko rozpoczęło się od Meet & Greet, czyli spotkań gwiazd z fanami. Następnie przyszła pora na najbardziej wyczekiwany punkt programu – koncerty! Na początku wystąpił Dawid Kwiatkowski, czyli osoba, od której tak naprawdę wszystko się zaczęło. Pierwsza gwiazda Young Stars zagrała wyjątkowy, akustyczny koncert. Po Dawidzie zaśpiewał B.R.O, który na scenie Towaru dał prawdziwe show!O godzinie 15:30 odbył się finał Way to Young Stars. O główną nagrodę rywalizują Sandra Czuraj, Agata Gładysz, Kaja Jabłońska, Weronika Januszkiewicz oraz Olivia Klinke. Przypominamy, że o zwycięstwie zadecydują Wasze głosy! Możecie je oddawać na naszej stronie w zakładce #waytoyoungstars u góry. Nie zwlekajcie – głosowanie potrwa do 20:30!

Dużo już za nami, a jeszcze więcej przed nami! Trwają koncerty gwiazd z Polski i zagranicy. Artyści przygotowują wiele niespodzianek, dlatego z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych występów! 😉

Śledźcie Young Stars Festival 2018 w mediach społecznościowych – na naszym Facebooku, Instagramie, Snapchacie, Tik Tok, a także stronie youngstars.pl! Zachęcamy także do komentowania i dzielenia się wspomnieniami z imprezy pod hasztagami #ysf2018 i #youngstars!