HRVY wystąpi na festiwalu!

HRVY – kto z nas go nie kojarzy? HRVY to tak naprawdę Harvey Leigh Cantwell, 20-letni angielski piosenkarz i prezenter telewizyjny. To jeden z najbardziej rozchwytywanych obecnie młodych muzyków pochodzących z Wielkiej Brytanii – i wystąpi na scenie Torwaru podczas Young Stars Festival 2019! 

HRVY ma zaledwie 20 lat, a już zyskał miano gwiazdy światowego formatu. 2 miliony subskrybentów na Youtube i ponad 4 miliony obserwatorów na Instagramie – ten wynik mówi sam za siebie! Muzyk dosłownie 2 dni temu wypuścił świeży singiel, „Told You So”. To energiczny, taneczny kawałek, z mocnym towarzyszeniem syntezatorów oraz pianina, zwieńczony genialnym wokalem młodego artysty. Ciekawi jesteśmy, czy usłyszymy go na scenie warszawskiego Torwaru 30 sierpnia 😉

Young Stars Festival 2019 zbliża się coraz większymi krokami! Na scenie zobaczymy wiele doskonałych gwiazd, w tym właśnie HRVY! #YSF2019 obędzie się standardowo pod koniec wakacji, 30 sierpnia i wspólnie bawić się będziemy w warszawskim Torwarze. Sprzedaż biletów rusza już niebawem – będziecie mogli zakupić je 22 marca od godziny 16:00! Aby być na bieżąco, koniecznie dołączcie też do naszej grupy na Fb -> Young Stars Festival 2019!

Nie możemy doczekać się wspólnej zabawy!