Bars And Melody

Bars and Melody to przebojowy duet z Wielkiej Brytanii! Dwóch młodych Artystów – Leondre i Charlie łączą w swojej muzyce elementy hip-hopu, popu oraz r’n’b. Ich twórczość to zupełnie nowa jakość na światowej scenie muzyki rozrywkowej.

W 2014 roku wzięli udział w angielskiej wersji programu „Mam Talent!„, gdzie przeszli do finału. Ich występ ma już ponad 145 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Na swoim koncie mają m.in występy w programie Ellen DeGeneres, podczas „We Day” na Wembley czy jako ambasadorowie fundacji im. Księżnej Diany.

Młodzi chłopacy, którzy szturmem podbili serca większości Brytyjczyków w tym… samego Simona Cowella w listopadzie oddali w ręce swoich fanów płytę, która hipnotyzuje odbiorców naturalnością. „143” to debiutancki album odnoszącego liczne sukcesy tandemu. Na płycie znalazło się 11 utworów muzycznych, które zostały napisane przez Leondre i Charlie’go. Wśród nich m.in. takie hity jak: „Hopeful” (45 mln wyświetleń w serwisie Youtube!), „Keep Smiling”, „Stay Strong” czy „Beautiful”.

Nastolatkowie stworzyli album, który został ciepło przyjęty na Wyspach. Teraz dwójka utalentowanych chłopaków zdobywa coraz liczniejsze rzesze fanów w Polsce. W sierpniu wydali okazyjną EPkę ‘Teen Spirit’, na której znalazło się 5 zupełnie nowych utworów.

Po wydaniu płyty zespół rozpoczął jesienna trasę koncertową „Teen Spirit Tour”, na której fani mogli usłyszeć utwory z nowego mini albumu, ale też największe hity pochodzące z poprzedniego wydawnictwa. Trasa przebiegała przez 4 miasta w Polsce: Gdańsk, Toruń, Kraków i Wrocław, a bilety wyprzedały się w zaskakująco szybkim tempie – 15 minut.

Podczas Young Stars Festival 2016 Bars And Melody grali koncert jako Headlinerzy, a cały występ został zwieńczony statuetką „Zespół Roku 2016”. „Najwięcej fanów mamy w Polsce i to tutaj właśnie najbardziej lubimy wracać” – mówią Leo i Charlie