Johnny Orlando

Johnny po raz pierwszy wyraził swoją pasję do muzyki w wieku 8 lat, po tym jak opublikował pierwszy cover na YouTube dzięki pomocy swojej starszej siostry. Stworzyli zabawny teledysk z okazji świąt Bożego Narodzenia i zamieścili ją w Internecie, aby podzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną. Po kilku tygodniach film zebrał kilka tysięcy wyświetleń od nieznajomych, więc zdecydowali się nadal publikować. W ciągu najbliższych kilku lat baza fanów Johny wzrosła do ogromnych rozmiarów szczególnie pod koniec 2015 roku. Jego poświęcenie i kontakt z fanami zaowocowało 18. miejscem na liście „Top 100 wpływowych” Zefr Inc obok takich jak Justin Bieber (16) i Casey Neistat (19). Johnny otrzymał pierwszą nominację Teen Choice w 2016 roku i zwiększył swoją bazę fanów do ponad 10 milionów z wszystkich platform społecznych.

 

Johnny swoją pierwszą trasę krajową odbył w 2016 roku z MAGCON, występując dla tysięcy fanów w całym kraju. W 2017 odbył trasę koncertową z Mackienzie Ziegler „Day&Night Tour”, która obejmowała USA i Europę!

 

Odkąd udało się wydać singiel „Let Go” w czerwcu 2016 roku, Johnny wydał dwa inne single. W grudniu 2016 roku wydał „Day&Night” z gwiazdą Dance Moms Mackenzie Ziegler, a później „Missing You” w styczniu 2017 roku, wszystkie trzy single, które pojawiły się na 100 najlepszych albumach iTunes. Najnowszy singiel to „Everything”, który ukazał się w czerwcu 2017.