Sylwia Przybysz

Młoda wokalistka i youtuberka jest odkryciem wytwórni MyMusic w ramach akcji #youngstars2015. Jej pierwsza piosenka zatytułowana „Plan” powstała we współpracy z Mezo. W teledysku zaś wystąpili popularni youtuberzy: JDabrowsky oraz Littlemooonster96!

9 października 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Plan”. Znalazło się na niej 13 utworów w tym dwa bonus tracki. Nie zabrakło również duetów, w tym z zespołem Verba oraz Remo. Klipy do singli osiągają nawet ponad 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube!

Dotychczas z płyty ukazały się klipy do piosenek: „Plan”, „Turn The Page”, „Happy End”, „Najważniejsza” oraz zupełna nowość: „Zmiany”. W 2015 r. i 2016 r. wokalistka zagrała sporo koncertów indywidualnie oraz w ramach tras koncertowych pod szyldem projektu Young Stars.

W sierpniu 2016 roku powstał album „Związane Oczy Mam”, który artystka nagrała w duecie z Verbą. Album zdobył dużą popularność, a tytuł długo utrzymywał się w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży.

 

W grudniu 2016r. ukazał się jej drugi album TYLKO RAZ.

 

W lutym 2017 r. wyruszyła w pierwszą solową trasę koncertową promującą najnowszy album. Bilety rozeszły się w ciągu kilku dni.